Sohbet konusu > Yeni ve ikinci el araç fiyatları hakkında...

kayhanbozkus

0
Yönetici
Ben hakli cikma pesinde degilim CIVIC alma gibi bir gayemde yok. Sadece piyasaya gore uygun fiyat veren bayi varsa bunu tum forum uyeleriyle paylasin ki herkes faydalansin istiyorum. Ben sizin uyeliginizi yada yazdiklarinizi neden sileyim ? Konuyu farkli bir noktaya tasima sebebinizi de anlamis degilim. Mesaj silme veya uyelik sonlandirma konusu da forumumuzda tek bir kisinin degil tum moderatorlerin ortak istişaresi ile olur. Keyifli forumlar diliyorum istedigim sey sadece "uygun fiyattan herkesin yararlanmasi" oldugunu da bir kez daha belirtmek isterim.
anladım sanırım şu an tartışıp birimizden birinin haklı çıkma söz konusu olacak... O zaman şöyle yapalım . Madem size inandırıcı gelmedi söylediklerim. Moderator olarak silin beni ne dersiniz ? Nasıl olsa ben ne desem , siz kendinize göre "ben haklıyım imajını" yarattınız.
Burada herkes ayrı bir birey , herkesin de kendine göre doğruları var. Ben illa sizin dediklerinizi yapmak zorunda değilim. Uymuyorsa silersiniz üyeliğimi olur biter...

SM-G965F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bir bayi vermiştir nakite sıkışık 270 i adamlar elegance a 280 290 arası çekiyor bayiler beni düşündüren 2021 elegance deri diyor execıutive niye alsn o zaman insanlar garip martta son fc5 ler biter sonra yeni kasa

Aracınız
Civic FC5 2019
Bu ilanda yazdığı üzere koltuklar deri. Anladığım kadarıyla Eco Elegance bayiden bu şekilde alınabiliyor.

Bir bayi vermiştir nakite sıkışık 270 i adamlar elegance a 280 290 arası çekiyor bayiler beni düşündüren 2021 elegance deri diyor execıutive niye alsn o zaman insanlar garip martta son fc5 ler biter sonra yeni kasa
Screenshot_2021-01-11-23-48-41-56.jpeg

CPH1951 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Lütfen yarın istanbul bayi verdiğim yeri arayınız. Bayi ismini de verdim ... Garip bir durumu orada ki satış temsilcisi size anlatsın. Daha sonra lütfen buraya yazın ...
Sizce ben kendi kafama göre yazıyor olamam değil mi?

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
Üstat direkt satış temsilcisi bana söyledi.
2021 araç ego elegance. Içi deri dedi.
Hatta dedim ki 2021 modeller de içi deri mi oldu ?
Temsilci: Evet dedi ..
292 bin liste fiyatı var biz 270 e veririz dedi .

Daha sonra honda borayı aradım orada da 270 bin rakamı telafuz edildi .

Ben yarın 2020 model ayırttığım araç vardı onu alacağım. Bekledigim düşüş gelmediği için..

Aracınız
Civic FC5 2019
bugün bir arkadaşım için gün boyu birçok bayiyi aradık 2021 model eco elegance için 260 eco executive için 280 fiyat aldık. sarı sitede 250 bin tlye sıfır satan biri var. en son ona karar kıldık. 2021 modellerde deri koltuklar artık opsiyon olarak sunuluyor.

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Üstat direkt satış temsilcisi bana söyledi.
2021 araç ego elegance. Içi deri dedi.
Hatta dedim ki 2021 modeller de içi deri mi oldu ?
Temsilci: Evet dedi ..
292 bin liste fiyatı var biz 270 e veririz dedi .

Daha sonra honda borayı aradım orada da 270 bin rakamı telafuz edildi .

Ben yarın 2020 model ayırttığım araç vardı onu alacağım. Bekledigim düşüş gelmediği için..
2020 ne kadara mal oldu size..

Aracınız
Civic FC5 2019
Değişim olabilir.

Bundan 2 yıl önce 2019 Temmuz ayında makyajlı Eco Elegance geldiğinde bir de baktık ki Executive de olan özellikler Elegance'da.

Bu yüzden deri koltuğun Elegance donanıma eklenmesi neden bu kadar garipsendi bilmiyorum.
Tabi musicman hocamın sözleri üzerinden gidiyorum. Sadece bunun mümkün olabileceğini söylemek istiyorum.

Geçen sene boy boy bilboard larda paylaşılan Executive Plus nerede diye hiç düşündünüz mü? Belki de 2019 da ki gibi bir donanım atlatma işlemi yapılmıştır. Belki Elegance a anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliği de gelecek.

Ee Executive kim niye alsın ki diye düşünenler için onda da geçen senenin plus ında olan ekstra güvenlik paketleri olabilir.

Önümüzdeki günlerde yeni bir katalog ile karşımıza çıkabilirler.
Hürmetler

CPH1951 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Lütfen yarın istanbul bayi verdiğim yeri arayınız. Bayi ismini de verdim ... Garip bir durumu orada ki satış temsilcisi size anlatsın. Daha sonra lütfen buraya yazın ...
Sizce ben kendi kafama yazıyor olamam değil mi?

Hocam
Yazmayayım diye uğraştım ama dayanamadım bir şey ispatlamak zorunda değilsiniz deri koltuk eco elegance var bunda şaşıran arkadaşlar var neden anlamak mümkün değil zaten istanbulda anadolu yakasında 3 bayii Avrupa yakasında 3-4 Bayii var birde şu ara kim ne fiyat verebilirse satma derdinde çünkü NAKİT DEĞERLİ

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri