Tekleme Sorunu ve Servisten Aldığım 15 Bin Lira Fiyat

Aracınız
Civic FC5 2020
Candan mühendisliğin videosu vardı oradan aklımda kaldı ayrıca ben konuyu yeni gördüm şuan yazıyor olsam önce buji derdim sonra diğer şeyleri söylerdim bitmiş buji benzinde titreme yapmaz LPG'de yapar çünkü benzine göre daha yüksek oktanlıdır

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Tekrar merhaba herkese
Bu gün itibariyle sorunumuz çözüldü.
Önce gaz kelebeği temizliği ve subap ayarı yapıldı. Çözüm olmayınca bujiler değişti. Bu şekilde sorunumuz çözüldü.
Haliyle bobinler, lpg sisteminde vs. hiçbir sorun yokmuş.
Şimdi ben bu yetkili servise ne diyeyim? Burada ifşa etsek ne olur? Bu bana yapılmaya çalışılan işlem, kim bilir aracı garantiden çıkmasın diye kaç kişinin başına geliyor.

Geçmiş olsun :) Bujiler ateşleme sisteminin en çok rol oynadığı ekipmanlardır… Eğer sorun devam etseydi bobinleri de değiştirmeniz gerekecekti. Bu tür sorunlarda silsile yontemi en doğru olanıdır. En ucuzdan en pahalıya.. $100 dolara halletmeniz güzel olmuş. 120.000 km de bir değişmesi gerekiyor onların şehir içi kullanım için 60.000 km ye kadar inebilir. Diğer markalarda 20 k da 30 k da değişen parçalar bunlar. Hondanın parçaları pahalıdır ülkemiz şartlarında fakat gerçekten uzun ömürlüdür. 190 k çok iyi dayanmış..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Tekrar merhaba herkese
Bu gün itibariyle sorunumuz çözüldü.
Önce gaz kelebeği temizliği ve subap ayarı yapıldı. Çözüm olmayınca bujiler değişti. Bu şekilde sorunumuz çözüldü.
Haliyle bobinler, lpg sisteminde vs. hiçbir sorun yokmuş.
Şimdi ben bu yetkili servise ne diyeyim? Burada ifşa etsek ne olur? Bu bana yapılmaya çalışılan işlem, kim bilir aracı garantiden çıkmasın diye kaç kişinin başına geliyor.
Geçmiş olsun. Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ederiz.

Geri