Üç kamu bankasından araç kredisi paketi

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar,
Bende kapora verdim bu gün. 1.6 Elegance Eco makyajlı için 149 dan sabitledik. Satış elemanı tanıdık. Haftaya fiyatların 10 bin TL civarında zamlanacağını söylüyorlar.

Aracınız
Honda Jazz
Konut kredisi faizi düşer ev fiyatları uçar, taşıt kredisi faizleri düşer araç fiyatları artar. Bu memlekette İnşaat sektörü ile Otomotiv sektörü ağlamasın artık biz battık bittik diye. Gördükçe beter olsunlar diyorum.
Hükümet elinden geleni yapıyor bu keneler batmasın diye ancak adamlar akıllanmıyor. Her iki sektörün de patlaması dileğiyle. :D
Aynen oyle gecen sene devlet otv de ındırım yaptı ındırım bıttı aglamaya basladılar hep bayı kazanacak gıbı bakıyorlar hıc kendılerı tasın altına elını sokmuyor

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben aracı bugün sattım artık arabasızım şu an otobüs durağında bekliyorum :) zam konusunda bana gelen bilgi 6-7 civarı.

Aracınız
Civic FB7 2012
Bahsi geçen taşıt kredisinde esas oran 0,99 ancak firmalar 0,50 civarını firmalar karşılayacak. Yani firmalar ödeyeceği faizi peşinen zam yaparak kurtarıyor aslında. Ek bilgi olarak sunayım.

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Bahsi geçen taşıt kredisinde esas oran 0,99 ancak firmalar 0,50 civarını firmalar karşılayacak. Yani firmalar ödeyeceği faizi peşinen zam yaparak kurtarıyor aslında. Ek bilgi olarak sunayım.

Bu varsayımla liste fiyatlarına yaklaşık %6'lık bir zam gelecek demektir. Yani Eco Elegance (LPG+Benzin) için Ekim'de 8.500 - 9.500 TL arası bir zam bekleniyor!.

Aracınız
Civic FC5 2020
Selamlar,
Bende kapora verdim bu gün. 1.6 Elegance Eco makyajlı için 149 dan sabitledik. Satış elemanı tanıdık. Haftaya fiyatların 10 bin TL civarında zamlanacağını söylüyorlar.
Ne oldu bu haberden sonra satışlar artmış mı var mi rakamsal bilgi ?
Rakamsal bilgi bilemiyorum ama bugün Ankara Honda bayileri tıklım tıklımdı. Herkes kredinin peşine düşmüş.

Aracınız
Civic FD6 2010
Bu kredi işiyle biraz heyecan yaratmaya çalışıyorlar ama göründüğü kadarı ile bence balon bir uygulama olacak :unsure:
Hondanın fiyat listesinde dikkatimi çekti. Eskiden var mıydı bilmiyorum.
Uygun fiyatta olanlara " ** " eklemişler, açıklaması ise " ** Özel kampanyalı fiyatlar olup kredi kampanyaları ile birleştirilemez." İçe siner donanımlı bi araç bahsedilen markalar arasında 150bin. tl ye ben araç bulamadım.
Aracımı en iyi fiyata satabilip üzerine bu bahsedilen yeni kredi ileçeksem, mevcut araç kredise ile farkı, 70bin kredi / 36 ay vade için 10bin tl avantajı var.
" ** " notunu ve beklenen zamları düşününce bence de iş heycana benziyor.

Aklıma takılan başka soru ise, Honda marka ama üretimi burada olmayan araçlar bu kapsam dışında olacak muhtemelen. Bu durumda seçenekler daha da daralıyor.

Geri