Civic FC5 Yeni civic fc5 motor soğukken zor çalişma sorunu

Merhaba arkadaşlar 1 ay önce yeni kasa civic FC5 aldım elegans otomatik benzinli. Motor soğukken özellikle sabahları motor geç çalışıyor her zaman yapmıyor ama yinede sıfır aracın ilk marş ta çalışması lazım. Bundan önce fb7 kullandım yaklaşık 3 sene hiç böyle bir problemle karşılaşmadım. Aküyü ölçdürdüm iyi dediler. Daha 1000 km bakımınada gitmedim gidince servise bildireceğim bu sorunu. Bu sorunla karşılaşan oldumu yada sebep ne olabilir?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende de Aralık17 çıkışlı fc5 var, aldığımdan beri birkaç kez marş geç bastı. Aküden olduğunu sanmıyorum:4,5 gün kullanmadım sonrasında sorunsuz çalışabildi. Honda servis baktı bişey yok aracı bırakın sabah bakalım dedi. Bırakmadım ama ara ara aynı sorun nüksediyor, 15 açılışta 1 kez mesela. Soğuktan olduğunu da sanmıyorum araç sürekli otoparkta ve bu sene doğru dürüst eksileri görmedik.. Başka bir sitede akünün küçük geldiğini söylemişler yada subap ayarlarından olur demişler ama servis bu konuda çok bilgisiz. Bu problemi çok az kişi yaşıyor heralde yada önemsemiyorlar.. Sıfır araçta hele hondada çıkması can sıkıcı.

Aracınız
Civic FC5 2017
Bende de Aralık17 çıkışlı fc5 var, aldığımdan beri birkaç kez marş geç bastı. Aküden olduğunu sanmıyorum:4,5 gün kullanmadım sonrasında sorunsuz çalışabildi. Honda servis baktı bişey yok aracı bırakın sabah bakalım dedi. Bırakmadım ama ara ara aynı sorun nüksediyor, 15 açılışta 1 kez mesela. Soğuktan olduğunu da sanmıyorum araç sürekli otoparkta ve bu sene doğru dürüst eksileri görmedik.. Başka bir sitede akünün küçük geldiğini söylemişler yada subap ayarlarından olur demişler ama servis bu konuda çok bilgisiz. Bu problemi çok az kişi yaşıyor heralde yada önemsemiyorlar.. Sıfır araçta hele hondada çıkması can sıkıcı.

Hocam aynı şeyi bu sabah yeniden yaptı. Araba bariz “çalışmıyor” Gıy gıy gıy ediyor kalıyor. Şahin kullanır gibi gaz verirsem “Vınnnn ediyor” çalışıyor araba. Yahu böyle birşey olabilir mi ya ?
Havaylada alakası yok.onu bende anladım. Soğuk sıcak farketmiyor. Geçen şirketin önündede çalışmadı Millet bana bakıyor. Sen git 100 bin üstü paralara sıfır araba al. Olaya bak araba çalışmıyor.

Tek kelimeyle rezillik. Kepazelik. Başka bir şey değil ya.

Aracınız
Benzin yarıma yakın. Lpgde full gibi hepsini hafta sonu po'dan aldım.

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Üzerindeki yakıt bittikten sonra farklı bir istasyondan yakıt deneyiniz shell, opet gibi. Yakıt kalitesi ile ilgili olabilir.

Honda Civic FC5 ECO Executive Otomatik

Geri