Civic FC5 Yeni civic fc5 motor soğukken zor çalişma sorunu

Merhaba arkadaşlar 1 ay önce yeni kasa civic FC5 aldım elegans otomatik benzinli. Motor soğukken özellikle sabahları motor geç çalışıyor her zaman yapmıyor ama yinede sıfır aracın ilk marş ta çalışması lazım. Bundan önce fb7 kullandım yaklaşık 3 sene hiç böyle bir problemle karşılaşmadım. Aküyü ölçdürdüm iyi dediler. Daha 1000 km bakımınada gitmedim gidince servise bildireceğim bu sorunu. Bu sorunla karşılaşan oldumu yada sebep ne olabilir?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben de aynı sorunu defalarca yaşadım,araç bazen oldukça geç çalışıyor hatta çalışmayacağı hissine bile kapılıyorum...göçük sorununu bir nebze sineye çektik ama marşın geç alması,camlar ve sunroofun kapanmaması yada açılmaması gibi sorunlarla da bir çok kullanıcının karşılaşması ben de Honda’ya olan güvenin oldukça sarsılmasına neden oldu.henüz 1 yaşındaki bir arabada bunları yaşamak oldukça can sıkıcı...

Aracınız
Ben de aynı sorunu defalarca yaşadım,araç bazen oldukça geç çalışıyor hatta çalışmayacağı hissine bile kapılıyorum...göçük sorununu bir nebze sineye çektik ama marşın geç alması,camlar ve sunroofun kapanmaması yada açılmaması gibi sorunlarla da bir çok kullanıcının karşılaşması ben de Honda’ya olan güvenin oldukça sarsılmasına neden oldu.henüz 1 yaşındaki bir arabada bunları yaşamak oldukça can sıkıcı...

Hocam anahtar II konumunda biraz bekledikten sonra çalıştırın. Buna rağmen olmuyorsa sizin aküde bir sorun olduğunu düşündüm ya da elektrik aksamında.

2015 Elegance Eco

Aracınız
Arkadaşlar anahtar II konumunda biraz bekledikten sonra marş yapmanızı tavsiye ediyorum. Benim fb7 de geçen yıl bir kaç kere yaşadım meğer sıkıntı anahtarı beklemeden çevirmemmiş.

2015 Elegance Eco

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Arkadaşlar anahtar II konumunda biraz bekledikten sonra marş yapmanızı tavsiye ediyorum. Benim fb7 de geçen yıl bir kaç kere yaşadım meğer sıkıntı anahtarı beklemeden çevirmemmiş.

2015 Elegance Eco
Zaten normalde kontak açıldıktan sonra sistem check yapar, lambalar söner sonra marşa basılır. Siz direk mi basıyordunuz?

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Zaten normalde kontak açıldıktan sonra sistem check yapar, lambalar söner sonra marşa basılır. Siz direk mi basıyordunuz?

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynen 2 yıl direk çevirerek kullandım geçen yıl ilk defa bir kaç kere sorun oldu. Arkadaşın birisi uyardı biraz daha bekle diye. Sonra bir daha olmadı dikkat ettim hep.

2015 Elegance Eco

Yaşadığım bu sorunlara yetkili servis bişe diyemiyor,çünkü arabada hiçbir şey bulamıyorlar! Bahsettiğimiz bu sorunlar sürekli olmuyor,arıza anında yetkili servisin görmesi gerekiyor ama Ender yaşandığı için de servise denk gelmiyor maalesef...zaten biraz bekledikten sonra da normale dönüyor...

Geri