Yeni Civic RS

[MENTION=6457]Cnyt01[/MENTION] hocam mutlaka her temsilci bir değil bilgisi de bir değil sadece Youtube da inceleme videolarını izleyin ne kadar yanlis bilgiler veren test surusune eşlik eden temsilci var oradan bile görünüyor.benim bilgi aldığım kişi benim gözümde bir tık daha bilgili... Özellik açma limitor iptali gibi konularda bilgim yok ama forumda mutlaka bu konuya değinilmiştir. [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] hocam bu sene o dediğiniz rakamları kat be kat aşacaktır ülkemiz satışları ben öyle tahmin ediyorum...

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Cnyt01 hocam mutlaka her temsilci bir değil bilgisi de bir değil sadece Youtube da inceleme videolarını izleyin ne kadar yanlis bilgiler veren test surusune eşlik eden temsilci var oradan bile görünüyor.benim bilgi aldığım kişi benim gözümde bir tık daha bilgili... Özellik açma limitor iptali gibi konularda bilgim yok ama forumda mutlaka bu konuya değinilmiştir. @NoFeaR hocam bu sene o dediğiniz rakamları kat be kat aşacaktır ülkemiz satışları ben öyle tahmin ediyorum...

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam, 50bin fabrikanın üretim kapasitesi, Honda Türkiye nin iç pazara satışı 15-20 bin seviyelerinde oluyor, arada kalan fazla üretim dış pazara gönderiliyor.
Bu şu demek oluyor Honda Türkiye 2017 de iç pazara 25bin araç satabilirse öpsün de başına koysun.

mRocK

0
Aracınız
Hocam, 50bin fabrikanın üretim kapasitesi, Honda Türkiye nin iç pazara satışı 15-20 bin seviyelerinde oluyor, arada kalan fazla üretim dış pazara gönderiliyor.
Bu şu demek oluyor Honda Türkiye 2017 de iç pazara 25bin araç satabilirse öpsün de başına koysun.

Sanırım Türkiye CEOsuydu Vardiyayı artırıp üretimi iki katına çıkaracaklarını söylediği bir ropörtaj izlemiştim

2016 Elegance Eco AT

Wordls

0
Bende perşembe test ettim. Ara hızlanma o kadar üst düzeyde değil 182 bg e göre, fakat düşük hızlarda dur-kalk daha iyi gibi.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bende bugun test. test ettigim kisi arkadasim oldugu icin araci limitlerin ustunde kullandim. 182 hp yi sanziman baltaliyor ve arac dedigin gibi ara hizlanmalarda iyi degil. 150 hplik tsi ler leonlarin performansi daha hisli bence. Bu cvt icin biraz daha iyi deselerde cift kavramanin yanindan gecemez. Honda problem yasamamak icin bu sanzimani kullaniyor. Dip gazdan ayak cekildiginde arac kendini one atiyor ve ani fren yapmak gerekiyor. Yani abartildigi gibi bir performans yok. Atmosferige gore iyi sadece bence. Cunku atmosferik gitmiyor. Bu aracin manueli ciddi tehlike olurdu. Hem 0-100 1 sn iyi hem ara hizlanmalarda gecikme yasamaz.
Ustundeki lastikler sert ve gec isiniyor bilginize. Conti 5 konmaliydi!
17 jant kucuk kaliyor. Disardan kirmizi rengi dikat cekiyor. İstanbul ici size yakacagini soylim. 8.5 -9.0. Sehir disi 6.0

Cnyt01

0
Aracınız
Bende bugun test. test ettigim kisi arkadasim oldugu icin araci limitlerin ustunde kullandim. 182 hp yi sanziman baltaliyor ve arac dedigin gibi ara hizlanmalarda iyi degil. 150 hplik tsi ler leonlarin performansi daha hisli bence. Bu cvt icin biraz daha iyi deselerde cift kavramanin yanindan gecemez. Honda problem yasamamak icin bu sanzimani kullaniyor. Dip gazdan ayak cekildiginde arac kendini one atiyor ve ani fren yapmak gerekiyor. Yani abartildigi gibi bir performans yok. Atmosferige gore iyi sadece bence. Cunku atmosferik gitmiyor. Bu aracin manueli ciddi tehlike olurdu. Hem 0-100 1 sn iyi hem ara hizlanmalarda gecikme yasamaz.
Ustundeki lastikler sert ve gec isiniyor bilginize. Conti 5 konmaliydi!
17 jant kucuk kaliyor. Disardan kirmizi rengi dikat cekiyor. İstanbul ici size yakacagini soylim. 8.5 -9.0. Sehir disi 6.0

Manuel gayet performanslı olur aynen hocam fakat bize gelmez İstanbul trafiğinde manuel kullanılmaz. Kırmızı güzel fakat biraz araştırdım Honda boya konusunda inceymiş, kırmızı çizik vs gösterirken diye ben rs İ beyaz aldım . Jant zaten nasıl 17 olur anlamıyorum hakkı 18-19 bu aracın. Yakıt 8-8.5 yakar diyorum sakin kullanımda ama bakalım 15-20 güne anlarız.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Wordls

0
Tabi istanbulda manuel demek sol ayagin iptali demek.
Boya zayif ince hala.
Ha bide arac cok agir. Rakipleri arasinda en agiri. 1388
Tsi lar 1270 kilo.
118 kilo fark var. 60 kiloluk iki kisi dusunun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri