Yeni Civic RS

Aracınız
Bende bugun test. test ettigim kisi arkadasim oldugu icin araci limitlerin ustunde kullandim. 182 hp yi sanziman baltaliyor ve arac dedigin gibi ara hizlanmalarda iyi degil. 150 hplik tsi ler leonlarin performansi daha hisli bence. Bu cvt icin biraz daha iyi deselerde cift kavramanin yanindan gecemez. Honda problem yasamamak icin bu sanzimani kullaniyor. Dip gazdan ayak cekildiginde arac kendini one atiyor ve ani fren yapmak gerekiyor. Yani abartildigi gibi bir performans yok. Atmosferige gore iyi sadece bence. Cunku atmosferik gitmiyor. Bu aracin manueli ciddi tehlike olurdu. Hem 0-100 1 sn iyi hem ara hizlanmalarda gecikme yasamaz.
Ustundeki lastikler sert ve gec isiniyor bilginize. Conti 5 konmaliydi!
17 jant kucuk kaliyor. Disardan kirmizi rengi dikat cekiyor. İstanbul ici size yakacagini soylim. 8.5 -9.0. Sehir disi 6.0
Hocam yapma, atmosferik gitmez mı 2016 Fb7 var sportif modda gayet tatmin edici hatta dizelerin torkunun bittiği yerde devir çevirmeye basliyorum. Bu dediğimi benzinde yapıyorum tabi LPG de denemem bile 3 RPM geçmeyi.. Dediğini gibi Düz vites bizim için tehlikeli olurdu ama onunda çaresini bururlar bir kaç seneye :)

Discovery cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Değerli civic severler. Her iki yeni civic i kullanan biri olarak (1.6 ivtec ve yeni RS ) yeni RS bariz bir şekilde motor farkını ortaya koymuştur test sürüşümde

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
8dc447cb428391e5d8b648943ac5bb7a.jpg
8dc447cb428391e5d8b648943ac5bb7a.jpg

Burda standart donanım RS den daha donanımlı acaba TR den mi geliyor bu araçlar.

Bu araclar amerika ve canada üretimi ex-t ve ex-l model arabalardır

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bunun iç donanımı civic se bizdeki clio. Honda sense diye bir teknoloji var ve bayinin bundan haber yok.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Otoparkın videolarını izledim doğruymuş, :S uzaktan çalıştırma, telefonla ilgili multiplayer diğer özellikler o boş düğmelerin yerinde olması gerekiyor fc5 kasa da neyse ki FB7 sahibiyim amerikan versiyonu ile çok bir farkı yok hatta euro farların dahan iyi olduğunu söylüyor amerikadaki fb6 sahipleri.. orada fb6 bizde fb7 :)) Araba almadan önce çok iyi araştırma yapmak lazim...

K013 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Otoparkın videolarını izledim doğruymuş, :S uzaktan çalıştırma, telefonla ilgili multiplayer diğer özellikler o boş düğmelerin yerinde olması gerekiyor fc5 kasa da neyse ki FB7 sahibiyim amerikan versiyonu ile çok bir farkı yok hatta euro farların dahan iyi olduğunu söylüyor amerikadaki fb6 sahipleri.. orada fb6 bizde fb7 :)) Araba almadan önce çok iyi araştırma yapmak lazim...

K013 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Far konusu doğru fb7 de mercekli far var amerika versiyonun da halojen far ;)

Esik bir konu https://www.civictr.com/showthread.php/546-Aksesuar-(FAR)

Geri