Yeni Civic RS

Konsol tamamen yumusak plastik ve ic trim kalitesi de cok farkli bizim buradaki fb7 lere gore. Ayna alti kor nokta kamerasi, standart honda go sistemi vs... bircok artisi var.

Fc5 de ayni sekilde nasibini almis durumda. Adaptif suspansiyon, uzaktan calistirma, 450w ses sistemi, cok yonlu (12 di sanirim) elektrikli koltuk, honda sense vs....

CivicTR Mobile App

Aracınız
Konsol tamamen yumusak plastik ve ic trim kalitesi de cok farkli bizim buradaki fb7 lere gore. Ayna alti kor nokta kamerasi, standart honda go sistemi vs... bircok artisi var.

Fc5 de ayni sekilde nasibini almis durumda. Adaptif suspansiyon, uzaktan calistirma, 450w ses sistemi, cok yonlu (12 di sanirim) elektrikli koltuk, honda sense vs....

CivicTR Mobile App
Vay be o aynalardaki kameralar gözüme çarpmıştı İlkay Zaman Vlog çekimlerinde yeni Civic Typer prototipini incelerken renkleride farklı orada ki modellerin bizim burada beyaz kirliligi var resmen.

K013 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Cnyt01

0
Aracınız
Rs de racechip nasıl olur fikri olan var mı ? 1.4 tsi da kullandım chiptuning kadar verimli değildi ama %15 civarı bi fark olmustu. Honda'nın ilk turbo motoru acaba gerçek gücünün ne kadarını sakladılar...

cVc Rs

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Rs de racechip nasıl olur fikri olan var mı ? 1.4 tsi da kullandım chiptuning kadar verimli değildi ama %15 civarı bi fark olmustu. Honda'nın ilk turbo motoru acaba gerçek gücünün ne kadarını sakladılar...

cVc Rs

Kendi adıma, motor mekanik parçalarında iyileştirme yapılmadan yazılımsal güçlendirmeleri doğru bulmuyorum.

Cnyt01

0
Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] çok büyük bi fark yapmıcaz ki 200-210 bg birşey çıksa yeter. Manuel olsa hiç düşünmezdim açıkcası. Hatta üzerine çıkar bi çok şeyi upgrade yapardım.

cVc Rs

oozsen

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Güzel soru :)
Honda Rs de lpg işine girmediğine göre sisteme güvenmiyorlar, kullanıcılar denerse ancak o zaman öğrenebiliriz.

Şu anda FB7 LPG li versiyon elegance kullanıcısı olarak performans isteği malum takdir edersiniz ki var ancak benzin 5.40TL lara gelince insan LPG yi düşünmeden edemiyor.
Yeni sistem likid LPG olayı sanki sorun olmaz gibi ama?
Bu devirde yılda 15.000km üzeri yapan biri olarak benzinli araç hiç çekici gelmiyor maalesef :(

Geri