Alınık 2014 honda civic

mengu

0
Aracınız
Fiyat güzel..fazla güzel. Tokatlı değil de tokatçı olabilir dikkatli olmak lazım...

Aracınız
Fiyat güzel..fazla güzel. Tokatlı değil de tokatçı olabilir dikkatli olmak lazım...

arabanın tek değişmeyeni şoförü kalmış :)

son 1 haftada baktığım arabalardan ve yaşadıklarımdan kitap yazacam. En son dün adam premium modeli elegance diye satmaya çalışıyordu :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam bakmayın diyecektim siz zaten cevabı almışsınız, o fiyata temiz bir araç Ekim 2014 ten beri beklemez diyecektim :)

Aracınız

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
hocam bir tane buldum pazartesi gidicem bakıp almaya 2012 model 50 binde çok mu acaba.Fiyatta indirim yapacak.
Arabanın linki

Hocam kmsi biraz çok, siz çok km yapmıyorsanız düşünülebilir, ilerleyen yıllarda en azından sizin yapmış olduğunuz kmyle dengelenebilir.
Kmsine göre aracın yıpranma durumu mutlaka değerlendirilmeli.
Eğer araç aklınıza yatıyorsa mutlaka gerçekten eco modelimi servisten teyit alın, çünkü piyasa da 2012 çok fazla eco modeli yok.
İlan da bu şekilde yazıyor ama ilanı yazan galeri soğutmalı koltuk bile yazmış :D
Km olayı içinize sinmiyorsa bence hiç bakmayın o kadar para verip kafanıza takılmasın ;)

Aracınız
Hocam kmsi biraz çok, siz çok km yapmıyorsanız düşünülebilir, ilerleyen yıllarda en azından sizin yapmış olduğunuz kmyle dengelenebilir.
Kmsine göre aracın yıpranma durumu mutlaka değerlendirilmeli.
Eğer araç aklınıza yatıyorsa mutlaka gerçekten eco modelimi servisten teyit alın, çünkü piyasa da 2012 çok fazla eco modeli yok.
İlan da bu şekilde yazıyor ama ilanı yazan galeri soğutmalı koltuk bile yazmış :D
Km olayı içinize sinmiyorsa bence hiç bakmayın o kadar para verip kafanıza takılmasın ;)

ben senede en fazla 10-12 bin km yol yapıyorum. soğutmalıyı bende görünce güldüm gerçekten :) Bazıları sallıyor öyle.
Km si biraz düşük olanlar maşalalh 2014 parası istiyor neredeyse.

Aracınız
adamı aradım sordum orjinal eco modeliymiş. Zaten isterseniz honda bayine götürüp gösterebiliriz sıkıntı olmaz dedi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
adamı aradım sordum orjinal eco modeliymiş. Zaten isterseniz honda bayine götürüp gösterebiliriz sıkıntı olmaz dedi.

Hocam almaya niyetlenirsen aracı mutlaka yetkili servise göstererek al, km konusunda karar senin ;)

Geri