Civic ES7 Aracınız kaç kere arıza yaptı

Arkadaşlar aracımda gün geçmiyor ki yeni bi arıza çıkmasın.sağlık olsun.gergi bilyası arızası çıktı,yedek radyatör deposu saymıyorum hani Honda’lar sorunsuzdu ?şanzıman ve motor olarak iyiler fakat ülkemizde usta yedek parçanın yan sanayisi işini bilmeyenler tarafından araçlar kurcalandığı için vs türlü sebepler ile bir şekilde araçlarımız düzen tutmuyor.işin özeti ya benim şansımdan ya da eski araç olduğundan sürekli arıza veriyor bakımları da 10 binde değil 7 binde yaparım öncesi servis kayıtlı.aracımı satıp bir daha araç almamayı düşünüyorum,o derece soğudum :( her türlü fikire açığım.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2008
Toyota alin spor gorunumu yok ama gercekten sorunsuz hele sol kasalar terra si da olur . 2012 modele kadar gözu kapali alabikirsiniz auris de dahil. Manuel icin konusuyorum ve lpg veya benzinli model ler. Ne suspansiyon zayifligi ne motor kulagi ne subap ayari derdi bildigim bunlar yok. Sadece ust sibop kapagi contasi eskir yag kacirir oda conta 50 tl iscilik 100 tl

Öneriniz için sağolun otomatik düşünüyorum fakat sadece düşünüyorum malum piyasa çok uçtu önceden 15 bin TL koyup alacağım arabaya en az 50 koymam lazım

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Bizim makinada çok şükür sıkıntı yok(lpg kitini saymıyorum;enjektör şamandıra vs) kapı kilit motorları ve akü dışında sıkıntı yaşamadık çok şükür.

Aracınız
Civic FD6 2008
2007 2009 kasa arasi haric otomatikleri saglamdir klasik tam otomatik. Ben 80 binle ciktim yola bulamadik 90 bine 2004 kasa kazalilari vardi toyotanin. 100 bine ciktik getz ve era aliniyordu . 100 bin getz e verilmez az daha cikalim dedik. 120 bine civic aldim . Ucuz otomatik cok yok haklisiniz

Aracınız
Civic FD6 2008
Ama şunu diyim zaten masraf yapmis gibisiniz yuksek modelli araç alamayacaksaniz bunu satip alacaginiz araba da 1500 2000 masraf cikar onu kabullenip hamleyi yapmak lazim

Geri