Civic ES7 Aracınız kaç kere arıza yaptı

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Valla ben en az 10 bin TL harcadım 15 bin km kullandım sadece.değişeni yok sadece arka bagaj birde iki kapıda lokal boya dediler.eğer usta düzgün fiyat verirse yaptırıp binicem ama satma fikri kafamda ama yerine ne alıcam :( karışık bi durum üstüne para koyma gibi durum zorlar şu an için beni belki başka modellere bakabilirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam tamir olarak ne gibi işlemler yaptırdınız, merak ettim.
Civiclerin piyasası hareketlidir, ayrıca son 1 yılda otomobil fiyatları uçsa da vatandaşın alım gücü aslında artmadı, sizin kasa Civic arayan birçok kişi olduğuna eminim.
Tahminen aracınızın üstüne ortalama 30-40bin civarı koyarak FD6ya geçiş yapabilirsiniz, ama uzun dönem dayanım olarak FB7 tavsiye ederim, tabi onların temizini de 150-160dan aşağı bulmak biraz zor gibi.

Bir süre reno-fiat grubu uygun fiyatlı benzinli manuel yeni araçlara geçerseniz tamir masrafınız düşecektir.

Hamid hocam ben araba konusunda biraz şanssızım galiba mesela ön cam değiştirdim en basitinden 20 yıllık orijinal camı bende çatladı hemde şöför tarafında alnımın ortasına gelecek şekilde :(

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hamid hocam ben araba konusunda biraz şanssızım galiba mesela ön cam değiştirdim en basitinden 20 yıllık orijinal camı bende çatladı hemde şöför tarafında alnımın ortasına gelecek şekilde :(

Geçmiş olsun, biraz nazarda var gibime geliyor, içinize nasıl siniyorsa öyle hareket edin :)

Tamir olarak da triger orijinali devirdaim ön cam tüp tankı iki oksijen sensörü akü antifriz 4 lastik sıfır ön iki hoparlör arka sağ cam çalışmıyordu şanzıman yağı orijinal z rotlar viraj denge lastikleri burçlar körükler daha sayım mı

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Hocam vallaha okudum yazdıklarını üzüldüm Allah yardımcınız olsun
Fırsatınız varsa direkt satın aracınızı
Honda değil ne olursa olsun demirden yapılan sac parçaları sonuçta eskir gevşer bozulur baş ağrıtır durur
Satın sanayiye vereceğiniz parayı üzerine koyun daha modelli bir şey almaya çalışın nacizane fikrim budur benim.
Yeni her zaman yenidir

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Son düzenleme:
Geri