Civic FC5 Civic Fc5 Hareket Halinde Video Oynatma

Aracınız
5c0ce3f024a9bf7f11e2407cac759bbb.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7487]ahmet615[/MENTION] Buradaki bulunma amacınız yardımcı olmak mı ticaret yapmak mı?

Aracınız
arkdaşlar benim buradaki amacım yardımcı olmaktır .ben aracıma deger veren ve titiz olan birisiyim hepimizin olması gerektigi gibi araca aldıgım günden belli bu video oynatma işi ni cözmeye calısıyorum evet yöntemleri var kablo keserek birlestirerek yapıolar ama aracın garantisi bozuluyor benim gönlüm buna razı gelemdi uzun ugraslarım sonucu yurt dişindan getirttim ama malesefki 1 adet göndermedikleri icin min. 15 alabildim suan elimde 7 adet kaldı benim amacım ticaret yapmak degil ama elimde bostan yere herkezın ıhtıyacın olabılecek bi ürün var bunu ceyizlık olarak mı saklasaydım yoksa bir faydam dokunsun mu sizlere secenek yine sizlere kalmıstır saygılar .

Aracınız
[MENTION=7487]ahmet615[/MENTION] minimum 15 taneyi tanesi 150 TL den 2.250 lira ödeyip mi aldınız sırf video oynatmak için :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=6010]Erdal ÇAKMAK[/MENTION] sanki tersten bir soru olmuş :)

Aracınız
Aracınız
beni yanlış anlamayın bu durum gercekten üzücü olur bu bir emektir sarfedilen bir emek zaman maddi bi yönü var inanın bunu kablo keserek yapanlar 150 200 tllrre yapıolar ve bizlerin araclarının garantisini bozarak ben 150 tl karsılıgında gönderiyorum bende bedeva almadım bu soketleri ve tamamen risk alarak vergisini ödeyerek aldım anası tanasını gecti resmen ama nacizane yardımcı olmak bilgi dagıtmak en azında bilincçsiz yere garantisini oynamayın yazık günahtır bir sürü para vererek aldık hepimiz araclarımızı amacım ticaret yapmak degil forumda böyle bi konuyu aydıtlatmak bilgi vermektir kesinlikler . malesef soketlerden daha pahalı para gönderim boş yere masrafları gümrük vergisi geldiginde kargo ücretii hepsi var bunun icinde .

Aracınız
Arkadaşlar tayvan menşeili bir sitede ürünü buldum. Fiyatı konusunda arkadaşla ciddi pazarlık yapın :)
Haha ? link alırız senden ama arkadaşın elinde patlar diye korkuyorum

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
erdal bey kimseye zorla soket satmıyorum elimde olanları isteyenlere arkdaşlara yardımcı olarak veriyorum zaten isteyen alır isteyen almaz iyi günler dilerim .

Geri