Civic FC5 Civic Fc5 kapı cam sunroof ve ayna kapatma Modulü

gazi06

0
Aracınız

gazi06

0
Aracınız
Satıcı bana söylemeniz gerekirdi diyor. Farklı ülkelerde farklı fiyat politikası var ben bilemem diyor Adam haklı :)
fd03ff2c3faffb213843cc3056eaa18b.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba Arkadaşlar , iyi bayramlar .

Bugün modülün montajını kendim yaptım . 15 km ulaşınca kapılar otomatik kilitleniyor. Tüm camlar ve sunroof açık ken park ettiniz . Otomatik kapılar açılıyor . Anahtarı kontaktan çıkarıp kapınızı açtığınızda aynalar otomatik kapanıyor . Sonrasında kapatma tuşuna bastığınızda aynı anda camlar ve sunroof kapanıyor. Kesme , delme kablo ekleme vs yok. Herşeyi ile mükemmel çalışıyor. . Kesinlikle öneriyorum . Video çekimi yapamadım . Hem montaj hem video olmadı ama ilerleyen günlerde çekerim. Artık otomatik kilitleme, cam kaldırma ve ayna kapama sorunumuz tarih oldu.

Kazasız günler dilerim.

Sadece hayal et

Merhaba hayırlı olsun. Aynı modülden ben de taktırdım ama şöyle bir sorun var. Şuan yıkamaya geldim. Aynalar kontağa bağlı olduğu için kontağı kapatınca aynalar kapanıyor ama ben yıkama için açık kalsın istiyorum açık kalmıyor.yanlış bağlanmış olabilir mi kilitlemeye mi bağlanması gerekiyor acaba?

Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba hayırlı olsun. Aynı modülden ben de taktırdım ama şöyle bir sorun var. Şuan yıkamaya geldim. Aynalar kontağa bağlı olduğu için kontağı kapatınca aynalar kapanıyor ama ben yıkama için açık kalsın istiyorum açık kalmıyor.yanlış bağlanmış olabilir mi kilitlemeye mi bağlanması gerekiyor acaba?

Merhaba . Yanlış bağlama şansınız yok. Çünkü soketler başka uymaz. Bende anahtarı kontaktan çıkarıp sol kapıyı açınca aynalar kilitliyor. Anahtar üzerinde olduğu müddetçe kontağı kapatsamda kapanmıyor .

Sadece hayal et

[MENTION=5311]sadece_hayalet[/MENTION] teşekkür ederim fazla vaktim yoktu deneyemedim de aracın yanına gidince denerim.çok güzel oldu sunroof açıktı markete girdim unuttum kapamayı kapıları kilitleyip markete girdim çıktım aa ben de modül vardı sunroof kapanmış dedim

CzbR

0
[MENTION=12679]ozkansedef[/MENTION] Ben de bu ürünü merak ediyorum aliexpress den aldığınız ürünle aynı görevi goruyormu acaba

Geri