Civic FK7 Civic Rs aracına LPG taktırmak

Selam 2017 model Civic hatchback aracımı LPG taktırmayı düşünüyorum YouTube'de videoları var bir tane arabaya takılmış sorunsuz görünüyor 7000 lira fiyat isteniyor taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar aklıma takılan tek şey Garanti garanti beni üzer mi bilmiyorum 3 yıl dolmak üzere bu konuda görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim takılan wpg sonrasında hiçbir performans kaybı Yaşanmıyor benzin aldı başını gitti Geçen gün tatile gittim 800 kilometreyi 500 TL benzin harcadım

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Konunun içinde cevabı var.
Hb kasaya LPG taktıran var mı? Bagajda kayıp oluyor mu?

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic ES7 2005
Foruma yeni kaydoldum; öncelikle selamun aleyküm. Konu bayağı bir uzun olmuş ama yine de okudum üşenmeden; civic hatchback sport plus almayı düşünüyorum ama Ankara'da ikamet etmekteyim ve en azından referans olarak bildiğiniz bir yer var mı ? Mesela ha Candan mühendislikte takmışız ha başka bir yerde takmışız çok fark eder mi?

Aracınız
Honda CRV
Foruma yeni kaydoldum; öncelikle selamun aleyküm. Konu bayağı bir uzun olmuş ama yine de okudum üşenmeden; civic hatchback sport plus almayı düşünüyorum ama Ankara'da ikamet etmekteyim ve en azından referans olarak bildiğiniz bir yer var mı ? Mesela ha Candan mühendislikte takmışız ha başka bir yerde takmışız çok fark eder mi?
Riske girmeye gerek yok bi haftasonu istanbul da takilir bence

tkare

0
Aracınız
Konunun içinde cevabı var.

Okudum ama bagajın ne kadar kuculdugunu anlayamadım kusura bakmayın

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Sistem mühendislik taktı bir kaç araca başkent oto sanayideki prins bayii de takmış

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2005
Sistem mühendislik taktı bir kaç araca başkent oto sanayideki prins bayii de takmış

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Alınca deneyeceğim teşekkür ederim. Valla bu amortisman muhabbetine takılmıyorum, uzun süre kullanacağım için masrafları da düşünmüyorum. Bu kullandığımız civic in filtresini bile taktırdıktan 112.000 km sonra temizlettim. Alternatif olarak V40 düşünüyorum ama civic daha ağır basıyor donanım olarak.

@ozgur-35 en kötü ihtimalle öyle yapacağım teşekkür ederim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Okudum ama bagajın ne kadar kuculdugunu anlayamadım kusura bakmayın
Stepnede genişletme işlemi yapılırsa simit tank direk oturuyor. İşlem yapılmaz ise zeminden 5 cm. gibi çıkıntı yapar. Çıkıntıdan dolayı kenarlara destek yapıp zemin düzlemesi yapan üyemizde var. Önemli olan simit tankın kalınlığı az olandan seçilmeli.

Aracınız
Honda CRV
Rs lerde sanzıman yagı her 20 bın km de mı degısıyor hep Eger öylese yeni kasa Crv de de öyle Dizellerde her 80 bın de bır cunku

Geri