Civic FK7 Civic Rs aracına LPG taktırmak

Selam 2017 model Civic hatchback aracımı LPG taktırmayı düşünüyorum YouTube'de videoları var bir tane arabaya takılmış sorunsuz görünüyor 7000 lira fiyat isteniyor taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar aklıma takılan tek şey Garanti garanti beni üzer mi bilmiyorum 3 yıl dolmak üzere bu konuda görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim takılan wpg sonrasında hiçbir performans kaybı Yaşanmıyor benzin aldı başını gitti Geçen gün tatile gittim 800 kilometreyi 500 TL benzin harcadım

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
ne oldu konuya kimse bireyler yazmıyor artık? LPG fiyatı düşünce ben tekrar LPG ye döndüm son verileri paylaşayım inanılmaz :)

106 TL lpg
573 km.
energy petrolden litresi 2.32 den alındı 7.9 litre yani km de 18 Kr LPG yakmış buna 2 Kr de benzin eklesek Total km de 20 Kr.
Silivri tarafındaki yazlığa giderken alıyorum Energy'den ben de yakıt. Oldukça uygun ve gayet kaliteli bir lpg bence.

Silivri tarafındaki yazlığa giderken alıyorum Energy'den ben de yakıt. Oldukça uygun ve gayet kaliteli bir lpg bence.
evet eski aracimda çok kullandım en ufak bir sıkıntı yaşamadım. banka kampanyaları yoksa muhakkak energy den alıyorum selimpasadan

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
evet eski aracimda çok kullandım en ufak bir sıkıntı yaşamadım. banka kampanyaları yoksa muhakkak energy den alıyorum selimpasadan
Aynı istasyonlardan alıyoruz hocam, geliş ve gidişte mevcut istasyonları. Basınç göstergesi vs. de var lpg dolum yerinde. Bu gibi göstergelerin olduğu depolar genelde pahalıdır. Bana göre bi kalite göstergesi bu da...

Aynı istasyonlardan alıyoruz hocam, geliş ve gidişte mevcut istasyonları. Basınç göstergesi vs. de var lpg dolum yerinde. Bu gibi göstergelerin olduğu depolar genelde pahalıdır. Bana göre bi kalite göstergesi bu da...
isin garip kısmı genelde lpg tabancalarını sokup takarken heryerde ağır bir koku olur bu koku sarımsakdan yapılan yağlı bir maddedir. bu istasyonlarda bu koku yok ayni çakmak gazi gibi kokuyor bildiğiniz saf lpg ve pskolojik mi bilemiyorum arac daha bi güzel gidiyo daha çok yol yapıyor..

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Güncel olarak kullanım fikirleriniz hala aynı mıdır ? Memnuniyet olumsuzluk vs yaşayan oldu mu lpg kaynaklı?

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Yok düşünmüyorum bu kadar binmişim sürekli servise gidip bakıma girmişim garanti devam ediyorken hiç bozamam:D
Bayadır konusu geçmedi aklıma gelince sormak istedim ;) @Honda_Civic_ @VaiN
Memnun olmanıza sevindim demek ki güzel işçilikle sorun çıkmıyor.

Geri