Civic FK7 Civic Rs aracına LPG taktırmak

Selam 2017 model Civic hatchback aracımı LPG taktırmayı düşünüyorum YouTube'de videoları var bir tane arabaya takılmış sorunsuz görünüyor 7000 lira fiyat isteniyor taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar aklıma takılan tek şey Garanti garanti beni üzer mi bilmiyorum 3 yıl dolmak üzere bu konuda görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim takılan wpg sonrasında hiçbir performans kaybı Yaşanmıyor benzin aldı başını gitti Geçen gün tatile gittim 800 kilometreyi 500 TL benzin harcadım

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
arkadaşlar yarın benzine gelecek olan indirim sonrası 7 litre tüketen bir da
benzinde:36 kr
lpg de: 30 kr tüketecek bilginize. :))
benim gaz bitti benzinle devam ediyorum şimdilik.

Ali Er

0
Dizel otm uzun yol ve devirli kullaniyorsaniz tercih edilebilir ancak daha cok sehirici kullaniyirsaniz dpf sorunlari yasayip aracinizdan sogumaniz yuksek ihtimal ve maliyeti benzini yakalar. Bunu arastirin yeni dpf li dizel motorlar malesef eskisi gibi sorunsuz degil buna honda da dahil.
Aynen bu dediginiz oldu ve sattim arabayi.

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ne oldu konuya kimse bireyler yazmıyor artık? LPG fiyatı düşünce ben tekrar LPG ye döndüm son verileri paylaşayım inanılmaz :)

106 TL lpg
573 km.
energy petrolden litresi 2.32 den alındı 7.9 litre yani km de 18 Kr LPG yakmış buna 2 Kr de benzin eklesek Total km de 20 Kr.

Aracınız
Lpg fiyatı eğer düşmeseydi benim gibi son 1 haftayı benzine çekerdi herkes. Şuan 2.10-2.50 civarı heryerde. Ekonomisini korumaya başladı tekrar. Bu arada bahar geldi, yazda gelecek ve sıcak hava+YAZ lastikleri ile dahada az yakacaktır ama şu aralar dışarı, seyahate çıkamıyoruz tabiki.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri