fc5 almaktan vazgeçenler??

zevra

0
arakadaşlar merhaba malumunuz honda kullanıcısıyız ve hondaları çok seviyoruz ben fb7 mi sattım tam fc5 alacaktımki göcük sorunu diye bişi çıktı keyfimiz kaçtı şimdi almaktan benim gibi vazgeçen çok varmı .yoksa ne olacak yumruk kadar göcükten deyip bile bile ayıplı mal alalımı satmada sorun olurmu acaba .yorumlarınızı bekliyorum selamlar.

Kardeşim göçük olan arabayı göre göre neden alasın. Sen arabayı sipariş edersin gelir, kontrol eder öyle alırsın. Baktın sorun var almıyom kardeşim ben aracı böyle dersin geçersin. Nolcakmış ?

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

zevra

0
Kardeşim göçük olan arabayı göre göre neden alasın. Sen arabayı sipariş edersin gelir, kontrol eder öyle alırsın. Baktın sorun var almıyom kardeşim ben aracı böyle dersin geçersin. Nolcakmış 😆

.
arkadaş zaten göcük sonra oluyor. sorun burda göcmeyecegini bilsem alırım.garantisi yok yani

Benim araçta olmadı 13 ocakta teslim almıştım aracımı. Ama biri gelir yumruk atarsa her araçta olur o bahsedilen göçükler kaçış yok yani. Öyle kasise girmekle basınçlı suyla veya aracın güneşte kalmasıyla göçük olmaz hiçbir araçta. Benim araç bütün gün güneşte kalıyor, işim gücüm yok gölge yer kovalıcam. Millet kafasından element uydurmasın kardeşim tamam aracın sac ince ama kazada kesinlikle güvenli bi araç.

zevra

0
Benim araçta olmadı 13 ocakta teslim almıştım aracımı. Ama biri gelir yumruk atarsa her araçta olur o bahsedilen göçükler kaçış yok yani. Öyle kasise girmekle basınçlı suyla veya aracın güneşte kalmasıyla göçük olmaz hiçbir araçta. Benim araç bütün gün güneşte kalıyor, işim gücüm yok gölge yer kovalıcam. Millet kafasından element uydurmasın kardeşim tamam aracın sac ince ama kazada kesinlikle güvenli bi araç.

banada bu iş biraz büyütüldü gibi geliyo ama hadi hayırlısı bakalaım

Ben 7 aydır kullanıyorum aracı 19.000km deyim en ufak göcük yada bir problem yaşamadım araçlardan iyi anlıyan birisi olarak şuan piayaada hondadan daha iyi alınacak bir araba yok bence

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çocuklar arabanın kapısını biraz sert kapatınca onlara kızıyoruz ama canımız sıkılınca da organize bi şekilde arabalarımızın aynı yerine kafa atıp kaportayı göçürüyoruz. Arabanın parası trink ödendi tescili yapılıp plakası takıldı. Kredisi bankası aylık taksidi rehini filan yok. Çok şükür. Kedi ciğer meselesi değil yani. Enayimi bu kadar insan kendi malına b.k atsın . durup dururken göçüyor amk arabası işte. Araba orada isteyen alır isteyen almaz.

LG-LS980 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Alınamayacak bir araba değil ki kedi ciğer olayı olsun?
İnsanlar kendi aracına çamur atar mı? Ki bu göçük olayını söyleyenler fc5 sahipleri.
Bana sorana da fb7 Kerim yokuşlarda çok hantal olduğunu cömertçe söylüyorum.
Herkesin fc5 inde göçük olacak diye bir şey de söylemiyor kimse.
Sorun var mı var inkarla bunun önüne geçilemez

2013 Cıvıc Elegance Otomatik
iPhone cihazından

Geri