FC5 ön göğüs trim (zırıltı) sesi

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracımın ön göğsünden trim değil de bir zırıltı sesi geliyor. Sanki saç titriyor gibi. Ön göğsün içinden geldiğini tahmin ediyorum. Her zaman gelmiyor. Bazen rölantide bile gaz verirken zırıltı geliyor. Yetkili servis birşey bulamadı. Geniş zamanda yine getir dedi. Bu şekilde şikayeti olan var mı.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Denedikten sonra bize de haber verir misiniz mutlaka

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Öğlen falan bindim sorun yoktu akşam üzeri aracı yıkamaya verdim teslim aldım dönüşte yine aynı zırıltı var müdahale ettiğim yere baktım taş gibi ordan değil başka yerden geliyor benim ki

Aracınız
Civic FC5 2019
Öğlen falan bindim sorun yoktu akşam üzeri aracı yıkamaya verdim teslim aldım dönüşte yine aynı zırıltı var müdahale ettiğim yere baktım taş gibi ordan değil başka yerden geliyor benim ki

Zırıltı ile ilgili video yükleme şansınız var mı? YouTube a yükleyip oradan buraya yükleyebiliyorsunuz ancak

Aracınız
Civic FC5 2018
Yok hocam ses o parçadan gelmiyor ki. Ondan gelse komple sokup atacagimm
Ses keşke o parçadan gelse :) Ses onun bağlı olduğu klimamı diyeyim havalandırma merkezi de diyebiliriz oradan geliyor. Bu yapılanlar çözüm sunuyor ama aslında kimse sesin kaynağını ve nedenini bilmiyor. Belki çok basit bi yerde çok basit bir parça bi yere sürtüyor ama ulaşılamadığı ve sökümü neredeyse imkansız olduğu için teşhis yok.
işin garibi 2016 yılında çıkmış bir araç, bunca servis şikayeti var bu kadar yazışma var. Ona rağmen hiç bir yerde şu parça şuraya sürtüyor veya şu parça şuraya vurduğu için ses yapıyor gibisine kimse şimdiye kadar net birşey söyleyememiş. Oraya buraya birşeyler sıkıştırarak devam :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Ses keşke o parçadan gelse :) Ses onun bağlı olduğu klimamı diyeyim havalandırma merkezi de diyebiliriz oradan geliyor. Bu yapılanlar çözüm sunuyor ama aslında kimse sesin kaynağını ve nedenini bilmiyor. Belki çok basit bi yerde çok basit bir parça bi yere sürtüyor ama ulaşılamadığı ve sökümü neredeyse imkansız olduğu için teşhis yok.
işin garibi 2016 yılında çıkmış bir araç, bunca servis şikayeti var bu kadar yazışma var. Ona rağmen hiç bir yerde şu parça şuraya sürtüyor veya şu parça şuraya vurduğu için ses yapıyor gibisine kimse şimdiye kadar net birşey söyleyememiş. Oraya buraya birşeyler sıkıştırarak devam :)

Valla Nası olacak bilmiyorum.ben 7 kasıma servis randevusu aldım.onlar bu kastırma işini bile bilmiyor.bakalım ne diyecekler ne yapacaklar

Geri