FC5 ön göğüs trim (zırıltı) sesi

Aracınız
Civic FC5 2019
Aracımın ön göğsünden trim değil de bir zırıltı sesi geliyor. Sanki saç titriyor gibi. Ön göğsün içinden geldiğini tahmin ediyorum. Her zaman gelmiyor. Bazen rölantide bile gaz verirken zırıltı geliyor. Yetkili servis birşey bulamadı. Geniş zamanda yine getir dedi. Bu şekilde şikayeti olan var mı.

SM-G975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

En azından denediniz.Benim araçta da var kafayı yedirtir bu sesler.haberlerde gördüm sanatçı Alişan kaza yapmış aksı kopmuş Allah kimseye kaza bela vermesin.bir de eski araç değil milyonluk araba bu da beni trim sesine gıcırtı sesine daha çok yönlendirdi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ön sağdan gelen ses çok fena,trim sesi meşhur ya, sürekli isyandayım.Sen 10 kuruş gir torpidoya ,bozuk satıh geçişlerinde ses yap?? sakın benim duruma benzemesin?

Aracınız
Civic FC5 2017
Ön sağdan gelen ses çok fena,trim sesi meşhur ya, sürekli isyandayım.Sen 10 kuruş gir torpidoya ,bozuk satıh geçişlerinde ses yap sakın benim duruma benzemesin

Trim sesi için Silikon sprey i deneyin hocam .

Benim aracta da geliyordu sıktımm suan gelmiyor ama gelebilirde genellikle soguk havalarda bu trimm sesi geliyor sanırım

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018

Trim sesi için Silikon sprey i deneyin hocam .

Benim aracta da geliyordu sıktımm suan gelmiyor ama gelebilirde genellikle soguk havalarda bu trimm sesi geliyor sanırım

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Malesef sılıkon spreyım var sık sık kullanırım ama bu ses bıraz farklı. Yanı spreyı sıkıp araya ızole yapacagım bı yer degıl.

Geri