Civic FC5 Honda FC 5 Matrix Led Far ? Yardım

Aracınız
Civic FC5 2018
İstanbul bayileri elegance alt yapısının uygun olmadığını,beyin , sensör ,soket vs. bir çok değişikliğe ihtiyaç olduğunu, böyle yapılırsa 8-10 bin gibi bir masraf çıkacağını ki bunun da sağlıklı olmayacağını söylüyorlar.Garanti zaten dışardan ne takarsan tak,"birşey olmazsa" birşey olmaz , "birşey olursa" bişey olur durumunda :)

Aracınız
Civic FC5 2017
İstanbul bayileri elegance alt yapısının uygun olmadığını,beyin , sensör ,soket vs. bir çok değişikliğe ihtiyaç olduğunu, böyle yapılırsa 8-10 bin gibi bir masraf çıkacağını ki bunun da sağlıklı olmayacağını söylüyorlar.Garanti zaten dışardan ne takarsan tak,"birşey olmazsa" birşey olmaz , "birşey olursa" bişey olur durumunda :)
Aynen öyle hocam verdiği nız bılgıler için Tesekkur ederım benim yukarıdaki LED far takan arkadasa ulasmam lazım onun montajı baya olmus takalı . Ondan bulgu almam daha dogru olur eger stabil calısmış ise suankı süreye kadar taktıracağım onun yorumu benım için önemli

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Sarı sitede ilanda olan bazı araçlarda takılı. Sahiplerine mesaj atarak onlardan da fikir alabilirsiniz.
Aynen öyle hocam verdiği nız bılgıler için Tesekkur ederım benim yukarıdaki LED far takan arkadasa ulasmam lazım onun montajı baya olmus takalı . Ondan bulgu almam daha dogru olur eger stabil calısmış ise suankı süreye kadar taktıracağım onun yorumu benım için önemli

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

Faz19

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Çamkıran artık getirtmiyormuş. Altı ay kadar önce görüşmüştüm ben kendileriyle.
Ayrıca çamkıranın zamanında sattığı led farlar da çin üretimi düşük versiyon için özel üretilmiş farlar. Soket yapısı birebir uyumlu. Ama orjinal exe farı değil. Kalitesine bakmak lazım

memspe

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Aracı degistirme sebeplerimden biri farlardı,2018 elegance için Çamkıran Honda'dan ilgili arkadaş, exe orjinal matrix LED için çiftini 4000 liraya veriyoruz dedi, uyum konusunda da sök tak yapıldığını belirtti.Beyin , sensör,elektronik aksam konusunda sorun olmadığını(İstanbul'dan iki bayi ise tam tersini söylüyor) belirtti.İstediğiniz Honda bayisine gönderebiliyorlarmış,işçilik ücretiyle garantili taktırabiliyoruz.Tabi araç elektronik olarak garantiden çıkıyor olası durumda.

Sizin araç değiştirme sürecinizi hatırlıyorum; gözlerde bir problemden dolayı farlar yetersiz kalıyordu galiba. FB7'den FC5'e geçtim, farlar dışında herşeyden memnunum ama farlarda FC5 bizi FB7'nin gerisinde bıraktı maalesef. Bazen sadece farlar içinde olsa FC5'in makjaylı kasasına yada executive'e geçeyim diyorum ama o zaman da masraflar ve fiyat farkları karşıma çıkıyor.

Nasıl, yeni makjaylı kasanın farları beklentilerinizi karşıladı mı?

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Matrix farlar 2020 den sonra elegancedede var ama önceki modellere uyumlumu bilemiyorum aksesuarcılara danışabilirsiniz modifiyeyle uğraşan kişiler matrix far uygulaması yapmış olabilir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Sizin araç değiştirme sürecinizi hatırlıyorum; gözlerde bir problemden dolayı farlar yetersiz kalıyordu galiba. FB7'den FC5'e geçtim, farlar dışında herşeyden memnunum ama farlarda FC5 bizi FB7'nin gerisinde bıraktı maalesef. Bazen sadece farlar içinde olsa FC5'in makjaylı kasasına yada executive'e geçeyim diyorum ama o zaman da masraflar ve fiyat farkları karşıma çıkıyor.

Maalesef aracı kullanma fırsatım çok olmadı, malum durumdan dolayı sürekli evdeyiz...

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam Matrix lerin aydınlatmasını merak ediyorsanız @Oneplus5t hocamın değişim sürecinde açtığı konuya atmıştım ama bu konu altına da eklemiş olayım.
Telefon çekimi olduğu için ileri kısımdaki aydınlatması yeterince telefonun kamera merceğine yansımamıs olsa da fikir verir.

sketch-1578256822974.jpegsketch-1578256826639.jpeg

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

Aracınız
Civic FC5 2017
Çamkıran artık getirtmiyormuş. Altı ay kadar önce görüşmüştüm ben kendileriyle.
Ayrıca çamkıranın zamanında sattığı led farlar da çin üretimi düşük versiyon için özel üretilmiş farlar. Soket yapısı birebir uyumlu. Ama orjinal exe farı değil. Kalitesine bakmak lazım
Çamkıran nın sattıgı ürünler yani çin üretımi ve soketleri birebir aynı bizim araclara oluyor ? Dogru mudur hocam yoksa bir ara kablo kullanılarak mı orjınallerı mı takıyorlardı..

Aracınız
Civic FC5 2017
Executive paket fc5 aracim var.Fakat bunlar led matrix far degil sanirim sadece led far diye biliyorum.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri