Hondaya Şimdilik ara zamanı:(

zevra

0
arkadaşlar severek bindiğim fb7 aracımı sattım yeni kasa fc5 alacaktımki forumdaki arkadaşlarında uyarmasıyla göçük sorunuyla yüzleşytim. hakikaten tüm araçlarda nerdeyse vardı. mal bildiğin hatalı ürün. bayisindende olayı anlatırken sanki satış yapanların haberi yokmuş gibi aa öylemi bizim haberimiz yok gibi ama sonradanda sadece bir kaç müşterrimizde çıktı gibi yalanlarla beni iyice soğuttular. ve bende sıfır 1.4 tsi jetta sunruflu geri görüşlü aldım 103 liraya. o yüzden dizel honda çıkana kadar ve honda bayileri kendilerini düzeltene kadar biraz wolkwogen kullanacağım hepinize selamlar..

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
arkadaşlar severek bindiğim fb7 aracımı sattım yeni kasa fc5 alacaktımki forumdaki arkadaşlarında uyarmasıyla göçük sorunuyla yüzleşytim. hakikaten tüm araçlarda nerdeyse vardı. mal bildiğin hatalı ürün. bayisindende olayı anlatırken sanki satış yapanların haberi yokmuş gibi aa öylemi bizim haberimiz yok gibi ama sonradanda sadece bir kaç müşterrimizde çıktı gibi yalanlarla beni iyice soğuttular. ve bende sıfır 1.4 tsi jetta sunruflu geri görüşlü aldım 103 liraya. o yüzden dizel honda çıkana kadar ve honda bayileri kendilerini düzeltene kadar biraz wolkwogen kullanacağım hepinize selamlar..
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Artılarını ve eksiklerini bekliyoruz aracınızın.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

zevra

0
Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Artılarını ve eksiklerini bekliyoruz aracınızın.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

araç fırlıyor resmen hondalardaki bayırda bayılma sorunu yok. sadece ne kadar yaktığını merak ediyorum. eğer dedikleri gibi şehir içi 300-350 arası yakarsa sanırım jettada devam ederim . donanım olarakta koltuk ısıtma yok.

ENSAR

0
[MENTION=102]zevra[/MENTION] abi 2 senedir fb7 kullanıyorum Allah cc. İçin bu bayırda bayılma nasıl bişey yaa.Basınca gidiyor arkadaş bu araba...?

HUAWEI VNS-L31 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=102]zevra[/MENTION] Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

zevra

0
Hayirli olsun gule gule kullanin. Aracin bilgilerini paylasir misiniz ? Kac hp dsg mi manuel mi donanim seviyesi ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

hocam dsg otomatik 1.4 tsi motorr .125 beygir comfortline geri görüş yagmur sensoru ışık paketi sunroff araba iyi yani bi katlanır ayna yok birde koltuk ısıtma

zevra

0
@zevra abi 2 senedir fb7 kullanıyorum Allah cc. İçin bu bayırda bayılma nasıl bişey yaa.Basınca gidiyor arkadaş bu araba...?

valla ensar kardeşim ben 3 sene kullandım ama 50-60 ile gittiğim bayırlar oldu. düz yolda gidiyor diyeceğim yok ama bayırda gidiyor diyen türkiyedeki 3- 5 kişiden biri sen olabilirsin bence:)

ENSAR

0
[MENTION=102]zevra[/MENTION] ya geçen eski bolu yoluna girmişim kardeşim sayesinde ankaradan gelirken arabada 5kisi vardık 450kg falan ,nerdeyse tam tur attığımız yokuşlarda bile hondaya olan aşkım her km de arttı ? yeni arabanla kazasız belasız ailenle birlikte hayırlı yolculuklar inşaallah ?

Geri