Civic FB7 Klima açıkken rölanti düşmesi

mb01

0
Arkadaşlar Merhaba
2015 fb7 aracımda rölantide klima açıkken devir 400-500'e kadar düşüyor sonra tekrar 800 e çıkıyor Benzin-lpg farketmekzinin bu durum oluyor.
Subap ayarı yapıldı (10 km önce)
Boğaz kelebeği temizlendi
Buji yeni takıldı (Sılzkr7c11ds serviste takıldı sahte olma ihtimali yok)
Hava filtre borusunda yırtık yok kontrol ettirdim
Maf veya egr den yapabilirmi? Yada klima gazı azalmışsa yaparmı aynı hatayı?

mb01

0
Bu dediğiniz şey klima açıkken yokuş yukarı araç stop edecek gibi tuhaf sesler çıkartıyor gibi mi evet ise bana da 2 kez oldu ama aşırı sıcakta oldu Bodrum'da gaza yüklendim stop etmedi akü yeni bu arada geçen sene değiştirmiştim ama İnci 45 Ah olandan 47 bulamadım da :)
Yokuş çıkarken falan problem yok sadece rölantide kırmızı ışıkta falan beklerken yapıyor. Bu arada eskiden lpg benzin geçişleride belli belirsiz oluyordu şimdi ondada baya devir düşüyor

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Yokuş çıkarken falan problem yok sadece rölantide kırmızı ışıkta falan beklerken yapıyor. Bu arada eskiden lpg benzin geçişleride belli belirsiz oluyordu şimdi ondada baya devir düşüyor
Benzinde bu sorun varmı peki?

Aracınız
Civic FB7 2013
Benim araç 10 yaşında ama düzde hiç böyle sorun çıkartmadı sadece hava çok sıcak ve yokuş çıkarken 2 kez stop eder gibi oldu bu yaz o da.

Geri