Yakıt tüketimi - Tekleme sorunu

Prins marka taktırtım çok iyi kit silverlayn çekişi falan iyi lpg yı takan ustalar subop ayarı yaptır dediler ama ben yaptırmadım alakası varmıdır

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=6851]murobaba[/MENTION] şehir ici tüketim nedir. Ilk depo kac litre ile ne kadar km. Yaptiniz. Arac kac km.de

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=6851]murobaba[/MENTION] aslinda OMVL marka italyan üretimi bir kit var. Yakit tasarrufu konusunda dunyaca ödüllü bir kit. Daha onceki astra aracimda takiliydi. Lpg yi 2.50 den aldigim zamanlarda sehir ici 20 sehir disi 14 kurus tuketimim oluyordu. Saglam isini bilen bir bayiye omvl taktirip keyfine bakacaksin.

Arkadaşlar değerli bilgileriniz için öncelikle teşekkürler deneme yanılma yolu ile gidiyoruz gördüğünüz gibi yaptığım işlemler sonucu çözüme ulaşamadım ünlü lpg firmalarından ve atiker yetkili bayisinden aldığım bilgilere göre şuan sorunumun 2 çözümü var
1) tüp beyninin değişimi fakat bu değişim için ben ustama lpg beynini aracımda test etmeyi sorunum çözüldüğünde bunun ücretini vermeyi teklif edeceğim. Bu işlem 280-380 TL arasında
2) LPG tesisatının komple değişmesi hortumlar vs. Bu işlem maliyeti 900 tl civarında tutuyor .
Zaten şu zamana kadar bir lpg kitinin parasından daha fazlasını harcadım. Artık inat konusuna geldi ya aracı satacağım ya d bu sorunu ortadan kaldıracağım. Bu durumda sizce bu ustaların bahsettiği işlemleri daha ucuza nasıl yaptırabilirim bilgisi olan veya Ankara içerisinde yönlendireceği bir yer var mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
s.aleykum.hakan kardesım 2006 v tec 2 ov aracıma grand obd taktırmayı dusunuyorum.onerılerın varmıdır.

Ayrıyetten [MENTION=6851]murobaba[/MENTION] da olan sorunların aynısı bende var.butun yag degısımı subap ayarları on takım hersey yapıldı fakat sılkeleme ısıne ve yakma ısıne ve ayrıyetten arıza lambası ısıgına bı cozum olmadı.ustunde gasitaly marka lpg var .ama hıc memnun degılım kı zaten 10 yıldır ustunde.arastırdım grand obd atiker mı brc mı karar veremedım.atıker grand obd eger ıyıyse daha elverıslı benım ıcın.ne dersınız.cevabınızı beklıycem.tesekkurler.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Kardesim isciligi iyi olan bir atiker bayisine gidersen isinin ehli bir ustaya taktirabilirsin. Kit gayet kaliteli enjektorleri romano ya ait. Obd2 sistemi ile arac yol halinde % deger olarak aracin durumuna gore yolda ayar yapiyor zengin fakir karisimindan kaynaklanan ariza isigi yakma olayini tamamen ortadan kaldiriyor. Ben stikerin bayisi degilim bir calisani degilim benden haric 2 arkadasim daha taktirdi onlar da gayet memnun ariza isigi hicbirinde yanmiyor. Brc lavato landirenzo prins kaliteli kitler ama gidip te fazla para vermene de gerek yok. Her yerde servisi var parcalari diger marka kitlere gore pahali degil.

Geri