Yeni Civic RS

Aracınız
9935530021d22aa3b8ea4ca913fa6327.jpg
a2282899d1d612a16128d5c58cc3865a.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cnyt01

0
Aracınız
Bende perşembe test ettim. Ara hızlanma o kadar üst düzeyde değil 182 bg e göre, fakat düşük hızlarda dur-kalk daha iyi gibi.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Trust

0
Aracınız
Hocam resimlerden de gidip baktığınız belli oluyor zaten de anlatıldığı gibi mi motor nasıl gidiş filan artık honda bu işi başarmış diye bilecekmiyiz.

Cnyt01

0
Aracınız
Hocam resimlerden de gidip baktığınız belli oluyor zaten de anlatıldığı gibi mi motor nasıl gidiş filan artık honda bu işi başarmış diye bilecekmiyiz.

3.20 ile aynı hissi verdi hemen hemen . Tabi arkadan itişli olması ve fiyat farkı dısında ... fiyat performans olarak en iyi araç şu anda bence. 1-2 hafta kullanınca anlıcaz artık detaylarını .

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar aracı bugün biz de test ettik gün içerisinde videoları paylaşacağız, bence güzel olmuş :eek:k:

Bende bugün test sürüşüne gittim... Çok fazla turbolu araç kullanmadım ama ilk hızlanma gayet yeterli katalogda 8_9 sn yazıyormuş sanırım daha kısadır bu süre eminim radarlardan dolayı 85 geçemedim ama 3-5 saniyede çıkmıştı zaten o hıza ..gaza tepkiler çok iyi sakin kullanımda bizim 1.6 lardan daha tasarruflu olacak gibi turbo açılmadığı sürece 1.5 benzinli katalog değerlerinde 6 litre yazıyormuş sanırım.ve bu rs de hız kesici mevcutmuş 207 km hız sınırı varmış bayinin söylediğine göre ... Ve ben bayideyken LPG li Civic le 242 yaptığını söyleyen bir abimiz vardı satış temsilcisine bizim araçlarda yok mı diye sordum LPG li modellerde yok dediler. Ne kadar doğru bilmiyorum...

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cnyt01

0
Aracınız
Bende bugün test sürüşüne gittim... Çok fazla turbolu araç kullanmadım ama ilk hızlanma gayet yeterli katalogda 8_9 sn yazıyormuş sanırım daha kısadır bu süre eminim radarlardan dolayı 85 geçemedim ama 3-5 saniyede çıkmıştı zaten o hıza ..gaza tepkiler çok iyi sakin kullanımda bizim 1.6 lardan daha tasarruflu olacak gibi turbo açılmadığı sürece 1.5 benzinli katalog değerlerinde 6 litre yazıyormuş sanırım.ve bu rs de hız kesici mevcutmuş 207 km hız sınırı varmış bayinin söylediğine göre ... Ve ben bayideyken LPG li Civic le 242 yaptığını söyleyen bir abimiz vardı satış temsilcisine bizim araçlarda yok mı diye sordum LPG li modellerde yok dediler. Ne kadar doğru bilmiyorum...

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam satış temsilcilerinin hepsi aynı bilgiye sahip değil . Adamın haberi Yok RS te ne farklı vs. Sattığı aracın özelliklerini bilmiyor daha.

Bende ilk defa Honda aldım Vag grubu gibi özellik açma, limitör iptali vs olmuyor mu bunda.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Burda standart donanım RS den daha donanımlı acaba TR den mi geliyor bu araçlar.

Zannetmiyorum, genelde kasaların dizaynı farklı oluyor, ayrıca Amerika'da yıllık satışları milyon katlarında oluyor bizim fabrikanın kapasitesi yıllık 50 bin seviyelerinde.

Geri