Civic FK7 Civic Rs aracına LPG taktırmak

Selam 2017 model Civic hatchback aracımı LPG taktırmayı düşünüyorum YouTube'de videoları var bir tane arabaya takılmış sorunsuz görünüyor 7000 lira fiyat isteniyor taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar aklıma takılan tek şey Garanti garanti beni üzer mi bilmiyorum 3 yıl dolmak üzere bu konuda görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim takılan wpg sonrasında hiçbir performans kaybı Yaşanmıyor benzin aldı başını gitti Geçen gün tatile gittim 800 kilometreyi 500 TL benzin harcadım

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Nasıl kıydınız o arabalara.... Nedir o bagajlarin hali .... Ah ah aaaaaaH..... ara hizlanmalar eskisi gibi olacak mı..... Yokuşlarda 4 kişiyle şaha kalkacak mı... Ne güzel şehir içinde 7.5 uzun yolda 6 litre benzin yakıyordu.... LPG de koklayacak mi... Bizi bu keyifli arabalara binmekten alıkoyan psikolojimizi bozan yakıt fiyatları utansın ..... LPG yakında 4 lirayı geçecek....ama ben naptim gostergede tüketimi kapattım.

GM 9 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

3 yıldır kullanıyorum 7.5 göremedim ve yaşadığım şehir düz bir konumdadır. ayrıca ara hızlanmalarda değişen bir şey yok bastın mı yapıştırıyor. 182 bg araca biniyoruz ama sürekli trafikte buna ihtiyaç duymuyoruz. lazım olduğunda basınca hızlanması gayet iyi. Beni üzen sadece bagaj oldu oda olsun böyle binmeye devam varsayalım golfüm var. :)

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaslar bende dun vsi2 di prins ile araniza katildim. Bagajin son hali bu ancak sag ve sol tarafta bagaj havuzunun altinda bosluklar var bunlari sert kopuk ile doldurmam lazim. İlk dolum 34 litre aldi. 38 falan almazsa benim icin uzun yolda eziyet olur. Bakalim 2. Dolumu bekleyecegim.

Ekli dosyayı görüntüle 254412
Merhaba,

Bagaj ile ilgili sorularım var cep no paylaşır mısınız veya bana whats up dan yazar mısınız
0532 598 80 00

Ben şehir içinde 28-31 kuruş arası yakıyorum. Güzergahımda dik rampalar var ve bazen trafiğe kalabiliyorum. Ben benzine taktım kafayı bu ara. 3200 km oldu son bebzin deposunu fulleyeli, çeyrek depo benzin yakmışım. İnanayımmı inanmayayımmı kararsız kaldım. Benzin almak istemiyorum depoyu hafifletmek adına. Eğer modül den sonra depom doğru gösteriyorsa hakikaten hiç benzin yakmıyor gibi bişey bu. Bazen benzin seviyesini biraz aşağıda yada biraz yukarıda gösterebiliyor. Hangisine inanayım onuda bilemedim.
Benim kadar kullanan yok sanirim.
Bir karma tuketim daha paylasayim
490 km yapti. 37.4 litre (128tl) gaz aldi. Km de 7.4 litre (26kr) yakmis. Yine benzin koymadim.

Ben şehir içinde 28-31 kuruş arası yakıyorum. Güzergahımda dik rampalar var ve bazen trafiğe kalabiliyorum. Ben benzine taktım kafayı bu ara. 3200 km oldu son bebzin deposunu fulleyeli, çeyrek depo benzin yakmışım. İnanayımmı inanmayayımmı kararsız kaldım. Benzin almak istemiyorum depoyu hafifletmek adına. Eğer modül den sonra depom doğru gösteriyorsa hakikaten hiç benzin yakmıyor gibi bişey bu. Bazen benzin seviyesini biraz aşağıda yada biraz yukarıda gösterebiliyor. Hangisine inanayım onuda bilemedim.
Benzin durumu bendede ayni cunki ben artik eminim benzini yumusak kullanimda neredeyse hic tuketmiyor hatta totale vurursak eski sirali sistem kadar dahi tukeymiyor. Cunki eski sistem birkac km sonra devreye giriyordu bu ise garajdan cikmadan lpg ye gecmis oluyor. Bi lpg sisteminden bu kadar memnun kalacagimi hic dusunmezdim.

Arkadaşlar sonuçlar nasıl?
Rampalarda fln çekişten düşme oluyor mu ?
Takip edenler adına bilgi verirseniz memnun oluruz
Bende oyle bir durm yok 2 senede 10 bin yapmistim lpg yi taktim 2 ayda 5 bin km yapmisim tek sikinti bu :)) benzinde nasil gaza basinca arac nasil gidecegini sasiriyorsa halen ayni.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bende oyle bir durm yok 2 senede 10 bin yapmistim lpg yi taktim 2 ayda 5 bin km yapmisim tek sikinti bu :)) benzinde nasil gaza basinca arac nasil gidecegini sasiriyorsa halen ayni.
Benim araç hiç şaşırmıyor :D onu bir servise sorun bence. (honda servisine)

Geri