Civic FC5 Dizelci arkadaslar buraya

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hocam bende dizel Crv var motor blok olarak ayni diye biliyorum Galiba crv de twin turbo var. Merak ettigim dizel Fc5 in sağ motor kulagi da Crv ile ayni mi acaba Gecen gün dikkatimi cekti cok komplike bi kulak motor takozu var, alttaki kulak yagli ustteki burc seklinde ortadan birlesiyorlar mafsalli ve motoru tasiyor ki Cold starta bile olctum titresim cok az Crv de Kulak baya guclu bi ara bakarsa Fc 5 sahipleri ayni kulak mi acaba merak ettim Cunku bende Mazda3 de var benzinli kulagini yeni degistim o aracinda CrV dizel olmasina ragmen Cold starta ortalama titresim daha az
Ekli dosyayı görüntüle 258937Ekli dosyayı görüntüle 258938
Hocam çok teşekkür ederim, twin turbo farkı olabilir. Malum olaylardan dolayı araba garajda ama yanına inince ayrıntılı olarak bakıp size dönüş sağlayacağım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Merhabalar yarın 20.000 bakımı için servisi arayacağım. Yakın zamanda bakım yaptıran arkadaşlar var mı? Dizel Manuel 2018 Konum:BURSA

Aracınız
Civic FC5 2018
280 km civarı, iki saat gibi sürede geldim, ortalama hıza bakmadım bozhöyükden öncede yoldaydım o tarafta normal geldim. Eskişehir Sivrihisar arası yol düz rahat oluyor 20200614_170106.jpg

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
Civic FC5 2018
Klima ses yapmaya ve soğutmamakta başladı. Kondenser kaçak yapıyor herhalde. Honda Türkiye sorun kronik dedi. Cuma bakıma gittiğimde gaz basacaklar, parça yoksa sipariş verilecek ve tekrar gitmem gerekecek:(

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Klima ses yapmaya ve soğutmamakta başladı. Kondenser kaçak yapıyor herhalde. Honda Türkiye sorun kronik dedi. Cuma bakıma gittiğimde gaz basacaklar, parça yoksa sipariş verilecek ve tekrar gitmem gerekecek:(

Selam, sesi tarif etme şansınız varmı. Benim arac da dizel. Soğutma ısıtmada problem yok fakat en yüksek sesi açınca pervane sesi gibi tıırr sesi cıkıyor buna benzermi. 10000 bakıma götüreceğim bi sorun varsa bende göstereyim.

SM-J510FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Selam, sesi tarif etme şansınız varmı. Benim arac da dizel. Soğutma ısıtmada problem yok fakat en yüksek sesi açınca pervane sesi gibi tıırr sesi cıkıyor buna benzermi. 10000 bakıma götüreceğim bi sorun varsa bende göstereyim.

SM-J510FN cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Klimayı açar açmaz fan hızı farketmeksizin fıss diye bir ses geliyor. Sizinki sanki fan motorundan gibi.
Klimada sorun olsa soğutmada sorun olurdu.
Klima kapalıyken fanı maksimumda çalışırtırdığınızda aynı sesi yapıyor mu ?

Geri